| cristianboss12 a întrebat:

imi place de o fata de la mine din clasa si nu stiu ce sa fac.

Va rog! ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Condurachi_Veronica_1997 a răspuns:

Comporta-te frumos cu ea...
Fii mai apropiat de ea
Nu fi foarte indraznet
si cu timpul.ii spui ce simti

1 răspuns:
| andreeadenisa22 a răspuns:

Buna! Pai, I-ai id'ul si vorbeste cu ea pe mess. Imprieteniti-va daca nu prea va cunoasteati, si daca va cunoasteti la fel, apropiati'va. Odata un baiat mi-a facut asa : nu voiam sa ii spun ceva si mi-a spus daca ii zic imi va spune cel mai mare secret al lui, eu nu am vrut sa ii spun si mi-a spus ca este despre mine. Poti sa incerci asa daca esti timid.Nu vrea sa iti spuna ceva, dar poate nu ajungi acolo, arata-i prin semne. Spune-i ca e dulce, cand este frig incalzeste-i mainile, este foarte dulce.
Fetele se simt foarte bine cand baietii le dau semne ca le plac.Le fac fericite. Ia o floare si alege momentul potrivit. Daca nu sti ce sa-i spui, nu trebuie decat sa i-o oferi.Curaj.Fetelor le place gestul asta si macar sti la ce sa te astepti, dupa reactia ei.Invit-o in oras, la un suc. Uite aici un site poate te ajuta : http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html.Succes