| adyyo a întrebat:

Imi place de o fata, este cu mine in clasa. Cand o vad.uit si cum ma cheama, dar nu stiu cum sa-i spun ca o iubesc, ca vreau sa fie doar a mea.Din cate observ, si ei ii place de mine. Ma ajutati va rog?

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Din cate observ, esti cam mic. Incearca sa nu ai o explozie de cuvinte ca n-ai de unde sa stii ce rezultat va avea. E posibil sa nu fie unul pe masura asteptarilor tale. Te-ai gandit ca poate nu iti impartaseste sentimentele?
Vorbiti, fa-o sa rada. da-i semne ca vrei sa ai o relatie cu ea, iar daca ea se dovedeste a fi interesata de tine, atunci vei stii ce sa faci, daca nu. nu mai insista, mai rau o indepartezi!

| adyyo explică (pentru Amelya02):

Am 14 ani, dar nu stiu...ea nu e ca altele, are ceva special. straight face

| Awesom a răspuns (pentru adyyo):

Toti am spus asa odata si apoi ne-au dezamagit.

| Awesom a răspuns:

Invit-o in oras.