| ionutz70 a întrebat:

imi puteti spune ce muschi ti se dezvolta prin tractiuni la bara si cate trebuie sa fac pe zi dau funda!

2 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Depinde ce fel de priza ai si cum te tii de bara, departat sau apropiat, dar in general spatele si bicepsu.Pai ar trebui sa fac 4 seturi de cate 8-10 repetari. Daca nu ajungi la 8-10 fa cate repetari poti la fiecare set.

| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "pe zi"? Muschii cresc in zilele de pauza.
Cel mai eficient program cu care toti au rezultate ca lumea este sa-ti lucrezi 1 grupa pe saptamana.