| kitykity a întrebat:

Stiti ce-as putea face, fiindca ma plictisesc.

Răspuns Câştigător
| 123456789qwertuiop a răspuns:

Pai uita-te la televizor, rontaie ceva sau citeste ceva, deseneazs uda florile si iti poti face temele. sper ca te-am ajutat.

14 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Intra pe TPU la categoria dragoste si sex laughing)

| stefanvladvlad a răspuns:

Stai pe fb,joaca-te un joc,deseneaza,mananca,uita-te la tv, scrie, citeste, raspunde la intrebari., pune intrebari.
FUNDA!

| g00dmorning a răspuns:

Stai pe FB, ask.fm, vorbeste prin mesaje, joaca jocuri, citeste, mananca, dormi, canta, fa cadouri manual etc.

| RALUCA22223 a răspuns:

Alege-ti un hobbie, iesi afara cu prieteni sau incearca ceva distractiv

| kitykity explică (pentru RALUCA22223):

Nu pot sa ies afara, este prea frig.

| RALUCA22223 a răspuns (pentru kitykity):

La patinoar

| kitykity explică (pentru RALUCA22223):

Da, este o idee buna, dar zilele astea sunt prea friguroase pentru patinaj.

| Si_Atat_Stefan_1979 a răspuns:

Vine revelionul si tu te plangi ca nu ai ce face!

| Si_Atat_Stefan_1979 a răspuns:

Treaba in casa, mancare

| kitykity explică (pentru Si_Atat_Stefan_1979):

Mama nu prea ma pune sa fac treaba in casa, dar o mai ajut la mancare.

| FazakasAlexGabriel1977 a răspuns:

ai putea intra pe youtube, uite niste canale de youtube pentru fete:
-ihascupquake
-smosh(si pentru baieti)
ummm, altele nu mai stiu dar ai putea sa incepi un blog, sati descarci un video editor si sa faci un video si sa te prostesti cu el, poti sa descarci photoshop si sa editezi
fotografi, metin, ..ummmm,.
pe cine pacalesc, si eu ma plictisesc de moarte

| kitykity explică (pentru FazakasAlexGabriel1977):

Eu nu prea sunt cu astea.