| Counteristu a întrebat:

mi-am facut cont pe myforum si imi zice sa activez forumul
si nu stiu cum sa-l activez...
ma puteti ajuta
Dau FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-ar recomanda sa-ti faci forumul pe www.ucoz.ro - este extrem de usor de folosit si nici nu intampini astfel de situatii :)

4 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Intra pe mail-ul pe care aif acut contul, si acolo vei primi un link care trebuie apasat.

| Counteristu explică (pentru kaBooMx):

Nu mi-a dat nimic uitati ce mi-a trimis

| Counteristu explică (pentru kaBooMx):

Primesti acest e-mail deoarece ai facut o cerere de creare a unui forum pe MyForum

Pentru a-ti activeza contul, acceseaza meniul `ACTIVARE` si introduceti urmatoarele:
Cont: *********
Cod activare: *****************************

Daca nu iti activezi forumul in decurs de 48 de ore, cererea ta va fi stearsa din baza de date.

Utilizatorul cu drept de administrare se numeste:
**********

Parola lui este:
***********

-----
MyForum

stelutele le-am pus eu in loc de scris

| Bunocul a răspuns:

Probabil ai primit pe mail un link cu activarea. Intra si verifica. smug