| AntonyoBoss a întrebat:

Sall TPU, nu imi trimite e-mailul de confirmare la facebook astept de aproape 4 zile si am apasat de nenumarate ori pe rerimite e-mailul dar in zadar va rog spuneti-mi ce sa fac ca sa imi trimita e-mailul de confirmare, precizez ca e al 3-lea cont de facebook si e-mailul este nou.dau funda mare si vot.

2 răspunsuri:
| vardolnicusor a răspuns:

Salut! Pai poate ai gresit o litera din e-mail sau mai ai vreun cont de facebook cu acelasi e-mail?
DAca vrei te pot ajuta da-mi add la mess. Uite id meu : vardolnicusoradrian@yahoo.com

| AntoSweet a răspuns:

Probabil ca este in mail la categoria SPAM