| GiiaaBăă a întrebat:

Peste 3 zile, adica luni, la 7 dimineata plec in Italia cu avionul. Acolo lucreaza mama mea. Nu e prima data cand ma duc :d E a patra oara! Ma duc in fiecare an, in vacanta de vara. Am trolerul, si inca o geanta roz (+ trolerul si bagajul matusii mele). Vreau sa bag in geanta telefonul, ochelarii de soare, portofelul meu, o umbrela, culegerea pentru vacanta, dar mi stiu ce sa mai bag! Ma puteti ajuta! Nu uitati ca eu nu vorbesc de troler. In troler stiu ce sa bag: pasta de dinti, ata dentara, apa de gura (da stiu, am mare grija de dintii mei), si hainele mele. Dar in geanta aia roz oare ce pot sa mai bag? E destul de mare, si nu vreau sa ma duc cu ea goala!

Răspuns Câştigător
| misteryous a răspuns:

Pai un carnetel daca vrei poti scrie pe el ce ai vizitat sau lucruri importante,un psp daca ai, mp3, mp4(depinde ce ai)aparat foto sau camera video(depinde ce ai)un strugurel(luciu de buze)(daca folosesti)cine stie poate ti se usuca buzele in avion sau in Italia.

5 răspunsuri:
| passenger a răspuns:

Pai depinde... Cat stai in Italia?

| passenger a răspuns:

Cand tu vei fi in Italia, eu voi da examenele laughing

| xBluO a răspuns:

Jocuri,daca te plictisesti, ceva sa poti desena, un album foto cu cei dragi sau prieteni, alte lucruri pentru telefon ( incarcator, casti, diferite huse )... costum de baie... nu stiu. sper ca te-am ajutat

| Șeerbi a răspuns:

Poti sa iti iei mp3 -player ceva de facut ca sa nu te plictisesti
nu stiu... ce vrei tu ceva ce iti face placere sa iei
ai animal de casa? laughing
daca e destul de mare poate incape laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești culmea! De unde să știm noi ce lucruri ai tu sau de care ai nevoie? raised eyebrows