| DevillaKiss a întrebat:

Cine a mai calatorit pana acum cu Ryanair!
Pentru bagaj cu prioritate pot sa am deci un troler\geanta de mana de 55/40/20 si un rucsacel de 30/20/20?
Ce recomanmdati genata de mana sau troler? Pe mine personal ma atrage ideea cu trolerul pentru ca e mai usor de transportat la iesire din aeroport.
Trolerul meu va fi dus la cala s-au lasat in avion?
Totalul de lichide este 1 litru?
AVeti alte atentionari sau idei? E prima data cand Zbor cu avionul si o sa merg singura.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Troller ca e mai usor de carat
daca sunt bagaje de mana si nu de cala raman cu tine in avion

nu ai voie sa treci de controlul de securitate cu lichide decat in recipiente sub 100ml si maxim 10 recipiente

2 răspunsuri:
| Denisatudi26 a răspuns:

Troler,in avion, da

| Denisatudi26 a răspuns:

Teoler,in avion, da!