| George2000_6958 a întrebat:

Peste 6 zile sau mai putin, plec la munte...
Drumul dureaza minim 3 ore max 5...
Ce pot face in orele alea?

8 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Fa poze la peisaje din mers! asculta muzica, sau pur si simplu uita-te pe geam! timpul va trece mult mai repede!

| BBEgirl a răspuns:

Daca ai un smart phone te poti juca Angry Birds.

| Kessux a răspuns:

Asculti muzica, admiri peisajul, dormi.Sunt multe chestii.

| danyceltare a răspuns:

Citesti o carte,joci un joc video,dormi,vorbesti cu cei de langa tine,te uiti pe geam, desenezi, asculti muzica...si multe altele. Funda?

| DANI_1590 a răspuns:

Asculti radio,te joci pe telefon,te joci pe psp(daca ai), te uiti pe geam, dormi etc...

| Ionutz_1335 a răspuns:

Fati o laba

| bebe23 a răspuns:

In acest timp poti sa:
-pozezi natura fiind pisaj de munte
-sa citesti o carte
-sa completezi rebusuri, integrame...
Poti face orice iti place!

| cooki a răspuns:

Salut! Ai putea asculta muzica la casti, sa vorbesti prin sms-uri cu prietenii tai, ai putea chiar sa citesti daca iti place. Si eu am aceeasi problema cand merg la tara si sfarsesc prin a ma uita pe geam si a vorbi cu parintii. Iti poti lua niste reviste, integrame, sudoku sau ce iti place tie. Vei vedea ca timpul se va scurge destul de usor daca nu te uiti din min in min la ceaswinking