| 070Alexa a întrebat:

Bunaaaaa maine plec la munte si drumul dureaza cam 3 ore ce pot face pentru a nu ma plictisiiiii in masina. Funda pentru cele mai multe idei.

Răspuns Câştigător
| CameliaKB a răspuns:

thinking si eu patesc asta cam de multe ori...straight face Deci, cel mai bine ar fi sa iti pui niste casti si sa asculti muzica love struck. si dupa ce te plictisesti fa-ti niste poze laughing ( idee ciudata ) Ew asa fac. Ai putea sa citesti o revista, o carte, sa scrii intr-un jurnal, sa desenezi etc., dar nu e prea ok daca ti se face rau laughing. Sau poti pur si simplu sa iti iei o perna moale=p~ si sa te arunci pe bancheta din spatelaughing si sa te pui la somn love struck laughing) daca mergi cu masina...love struck Eu cred ca te-am ajutat 40% laughing si eu patesc asta si nu stiu ce sa fac. Nu ma prea astept la funda laughing) :*

6 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Te joci pe telefon.

| Dolofănica a răspuns:

Ia leptopul cu tine și fi activă.

| 070Alexa explică (pentru Dolofănica):

Daca as avea unul

| Dolofănica a răspuns (pentru 070Alexa):

Ascundete unde de ai tăi, și ai grijă să nu te găsească.

| didii5 a răspuns:

Asculti muzica la casti,povestesti cu ai tai ceva intamplari amuzantehappy, citesti o carte, poti face poze la peisajewinking, iti pregatesti cv bancurihappy, te pui la somnlaughing... Funda?

| Blueeeeee a răspuns:

Asculti muzica la casti, vorbesti cu ai tai, daca ai laptop : QUEENlaughing Pregatesti si citesti niste bancuriwinking