| dianafofiu a întrebat:

Sambata ma duc la ziua uni coleg (baiat) care face 13 ani.big grin

Nu stiu ce sa ii kumpar.big grintongue

Am stabilit cu colegii sa punem fiecare bani, si sa ii lom ceva mai calumeatongue

SUntem 10 din clasa. Cam cati bani sa puna fiecare si cam ce sa ii lom in afara de joy stick si volan (le are dejalaughing)

Daca fiecare pune 20 lei, am avea 2 milioane. Ce putem sa-i luam de 2 milioane de lei?big grin

mss, funda

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. La Multi Ani,. sa fie sanatos si fericit. si iubit de fete. De cumparat. O bicicleta, schiuri, patine, role, aparatura audio, cam asa ceva. Pa

| Diana_6039 a răspuns:

Wow! multe pai de 2 milioane ii poti lua:Niste adidasi nike, adidas sau tricouri.Ca gen jucarii luati ce si-o dorit el ce mai mult:Cd-uri cu joucir, parfum nu stiu sau intrebatil asa fara sa isi de-a seama si ii ziceti ce si-ar dori sau sa jukati un joc sa va puneti de acord si ca sa cada el sa ii puneti o intrebare si ii puneti intrebarea asta. Sper ca ai inteles.Baftaaabig grin

| Kristi121_9260 a răspuns:

De 200 lei puteţi săi luaţi un tablou mare... da ma bine puneţi cîte 50 lei şi la sigur găsiţi un tablou mare şi frumos. Vreau funndă...

Întrebări recente