| Smileeeeeee a întrebat:

Se presupune ca pe 21 mai vine sfarsitul lumii, eu nu prea cred, voi ce spuneti rolling on the floor?

14 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Pai sa iti ofer un raspuns usor happy. Luna influenteaza foarte mult fenomenele naturi (cutremure etc) Din cate se stie potopul lui Noe a fost influentat tot de o luna plina, Nu stiu cati dintre voi ati observat dar in seara de paste luna a fost imensa si a "rasarit" pe la ora 3 dim parca era ceasul! Ceea ce spuneam mai sus luna are importanta ei in anumite lucruri. Sfarsit lumi a mai fost si in 2002 parca. laughing. Poate pe 21 va fi un cutremur mare sau ceva in genu (Este prea mare deranjarea pentru a nu fi nimic in respectiva data) Tot ce putem face este sa asteptam data de 21 mai ( 3 zile) big grin. Oricum "am ceva magic in mine" un mic Nostradamus! Ceea ce v-am spus mai sus nu sunt chestii copiate de pe alte site`uri sunt constatari si nopti pierdute pentru a elucuida problema "Sfarsitul lumi" Pentru mai multe chestii daca cumva va intereseaza Y/M smecheras.robu@yahoo.com Multumesc

| DildăuPaispe a răspuns:

Asa a venit si in 2008... Asa si cand au anuntat ca ne ciocnim de soare si o sa ne topim...
Astia de la TV nu mai stiu ce sa inventeze!

| katherine09 a răspuns:

A mai venit sfarsitul lumii de nu stiu cate ori si au fost nu stiu cate cutremure. Numai minciuni.

| BananaSuparata a răspuns:

A venit si pe 2000, 2002, 2004, 2008.Acu 2011. Dupaia 2012...si tot asa.Eu cred in Dumnezeu, nu in altii tarani care vor sa faca bani prin minciuni.

| herbalist a răspuns:

Ce pot sa spun e ca... laughing

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Sigur,si eu sunt preoteasa

| Missy a răspuns:

rolling on the floor) Ahaa. sigur.
Parca era in 2012.Astia de la tv, nu mai stiu ce sa minta ca sa faca audientalaughing

| alinutza_4400 a răspuns:

Sigur nu vine! :*

| DODoubleG a răspuns:

Daca un mos din America iti zice ca daca te arunci in cap de pe pod devi mai destept tu il crezi?

| LostLady a răspuns:

@Marius: Si mama-i virginalaughing.

| Mariusik97cj a răspuns:

Mda...si mama-i peste

| Smileeeeeee explică:

Noooooooormallll ca nu-l cred vroiam sa vad ce raspunsuri aveti :p, atata tot...rolling on the floor

| lov3iSnoth1ng a răspuns:

Nici eu nu credlaughing)