| maryse_9270 a întrebat:

Buna:-s As vrea sa raspunda la aceasta intrebare doar oamenii care cred ca vine sfarsitul lumii, astazi...Eu una nu prea cred in asta, pentru ca ma gandesc ca ne-a anuntat prea din timp, adica ma gandesc ca daca ar venii sfarsitul lumii ne-ar anunta cu cateva ore inainte... Revenind la suboect vreau sa-mi spuneti voi cum va "pregatiti" ce faceti >azi?:

4 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nicicum. laughing
Traiesc ca de obicei.
Ma indoiesc ca o sa murim.

| Anonima568 a răspuns:

Alooooooooooooo...laughing sfarsitul lumii trebuie sa fie la 04:00 azi dimineata laughing si n-a fost...

| Tania a răspuns:

Astazi stau si ma amuz pe cat de aiurea e faza cu sfarsitul...cine vrea sa se pregateasca sa se duca la spovedanielaughing
Singura chestie daca ar fi sa vina sfarsitul ar fi sa faca astia niste experimente periculoase de care sa nu stie nimeni...dar nu te mai gandi...lasa ca vb si dupa ora 6winking

| Miii a răspuns:

laughing)rolling on the floor). sunt niste baliverne. sfarsitul lumii nu este anuntat. asa cum a spus la TV ca au pus afise ceva de genu " ziua judecatii! 21.05. 2011. ora 18:00." hai sa fim serioasi ma.laughing sfarsitul lumii nu este anuntat. deci nu te mai speria tu ca te sperii pe degeaba. vezi-ti de viata ta in continuare... Acest zvon a venit de la un american. care a mai incercat odata sa ne sperie in 1994 dar atunci nu ia reusit. asa ca a incercat acum...dar pe degeaba.
Tu daca crezi in Dumnezeu, nu ai de ce sa crezi ca azi va veni sfarsitul lumii!