| AndreeaCdr a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste trucuri pe Farmerama ca sa fac bani foarte multi! Dar in afara sa vand ceva la piata, deoarece am pus ff multe articole, si nu mi- s-au vandut si in afara de comenzile acelea, de la cooperativa! Spuneti-mi sfaturi de-ale voastre, ce faceti voi ca sa faceti foarte multi bani. Multumes!happyFUNDITA!winking:p

1 răspuns:
| Poenarualex a răspuns:

Pai, ar fi comenzile speciale, le iei din oras, primesti si bani si xp