| AndreeaCdr a întrebat:

Spuneti-mi si mie nistre trucuri misto pe Farmerama, adica sa fac banisuplementari. Dar nu sa vand plante, sau sa il ajute pe mosu sau alea cu OZN-uri. Multumes!

Răspuns Câştigător
| vladtheripper a răspuns:

Pai ai putea incerca sa vinzi animale, dar pretul lor e ridicol de mic. Ce mai bine e sa vinzi plante, ca le produci in cantitati foarte mari, si pretul e relativ bun la unele. Cele mai bine vandute sunt : feniculul, agrisa, rosiile cu in jur de 10 gg/buc.