| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Eu ma joc farmerama si sunt nivel 21. M-am dus la cooperativa si imi cere 5 lana de oaie si 10 pene si nu stiu de unde pot sa fac rost de ele. M-am dus in piata dar acolo am vazut ca nu se vand! Ma puteti ajuta? Mentionez ca am destui bani si pot sa ma duc oriunde doar sa imi spuneti unde!:X

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut...eu sunt nivelul 44

pentru lana de oaie trebuie sa iti construiesti o frizerie pentru oi[poza cu oaia] de la atelier iar pentru pene cred ca trebuie statie de colectare de pene [poza cu rata]
sper ca te.am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are un hack la farmerama gratis de bani sa ma ajute! plsssss ajutorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru lana de oaie trebuie sa iti construiesti o frizerie pentru oi de la atelier iar pentru pene cred ca trebuie statie de colectare de pene