| AndreeaCdr a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste trucuri pe Farmerama ca sa fac bani foarte multi! Dar in afara sa vand ceva la piata, deoarece am pus ff multe articole, si nu mi- s-au vandut si in afara de comenzile acelea, de la cooperativa! Spuneti-mi sfaturi de-ale voastre, ce faceti voi ca sa faceti foarte multi bani. Multumes! FUNDITA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adrian1234_1740 a răspuns:

Foarte simplu am niste trucuri:
1.Fa rost de multi morcovi (este preferabil cate 200 de fiecare data) si vindei cu cate 3, 5 bucata mie mi-a mers se cumpara foarte binehappy
2.Fa un cont nou (mie mi-a venit ideea cand ma gandeam cum sa fac rost de scule pentru constructii) fal lvl 8 si trimitei cadou ...cutia de scule sau orice altceva vreti.(o idee minunata ce cred ca i-as da nota 10. )
3.cauta foarte multi prieteni sa intre in Farmerama(de preferabil reali) ca sati trimita cadouri multehappy
Sper ca vam ajutat va pooop
Va rog nu citati ca sa spuneti ca a fost ideea voastra.Se poate?