| YULI13 a întrebat:

Stie careva pe ce site pot vedea posturile TV din Germania? asa cum ar fi la noi COOL-TV...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, solutia ar fi sa folosesti google translate, apoi, rezultatul scrisului din google translate sa il pui in motorul de cautare google, si sa cauti astfel online posturi in germana.
Dar, daca nu cunosti limba germana, la ce ti-ar folosi?
Doresti sa inveti limba germana in acest mod?
O modalitate mai usoara ar fi sa iti cumperi:" Manual Germano-Roman pentru incepatori " happy
Costa doar cateva zeci de lei. God bless!

| AnnaAnnne a răspuns:

Cauta pe play store acolo gasesti orice eu am tv online Romania si am avut si din Turcia