| ady123 a întrebat:

Stiti automatele alea(ca nu am altcumva sa le spun) in care bagi o moneda de 50 de bani si iti da o minge?
Stiti daca se gaseste si in Bucuresti? Si daca da, unde in Bucuresti?

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Sunt prin mall-uri sau chiar si pe la unele magazine mai mici de cartier, doar fii atent in jur ca sigur vezi pe undeva

| ladydaianne a răspuns:

Se găsesc în orice market/super-market/alimentară etc.

| WeeK3nD a răspuns:

Se gasesc in special la magazinele de jucarii, dar eu nu sunt din Bucuresti asa ca nu iti pot da alte informati