| JellyBean12 a întrebat:

Sunt bolnav si trebuie sa stau toata saptamana acasa, ma plictisesc si poate imi dati niste sfaturi cu ce sa imi ocup timpul.

Răspuns Câştigător
| ClassyAndSassy a răspuns:

Stai pe net,youtube poti sa te uiti pe youtube la sevensupergirls,faci teme,parada modei, vorbesti cu prieteni sau prietenele, citeste, urmareste bloguri, uite-l pe al meu
http://avalongreenfashion.blogspot.com/
multe alte lucruri, te joci, dansezi, canti, desenezi.

3 răspunsuri:
| Krueger a răspuns:

Uita-te la un film bun, citeste o carte interesanta, chestii din astea!

| Catherina a răspuns:

Ocupate si tu cu ceva ce-ti place. Poti sa te joci cu cineva online sau asa, poti sa asculti muzica, sa vizionezi filme sau emisiuni interesante, sa comunici cu prietenii pe chat, sa citesti o carte sa dansezi, sa desenezi, sa citesti un jurnal interesant, sa modelezi ceva etc. Funda happy

| sorybilly a răspuns:

Phai vorbesti la telefon, sims alte jocuri, net, desenezi faci fsrse cu nr ascuns si apropo nr ascuns:#31#