| Sandra2571 a întrebat:

Ce sa fac si eu sa imi ocup timpul? Pentru ca ma plictisesc si nu am ce face...

Răspuns Câştigător
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

~urmareste un film/serial
~cheama un/o prieten/a
~apuca-te sa faci bratari din ata
~asculta muzica
~fa-ti un jurnal
~compune poezii
~editeaza poze
~machiaza-te
~fa un puzzle
~canta
~uite-te la poze
~invata sa faci origami
~farse la telefon

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Get a life!

| beautifulkiss a răspuns:

Buna..acesta este un copy-paste de la un raspuns dat mai demult: pai:deseneaza, canta, danseaza, invata dansuri, scrie o carte, compune cantece/poezii/povesti, fa origami, fa quilling, fa machete, fa sudoku/rebus/integrame, joaca jocuri gen:3D Logic si Zuma,joaca ce jocuri iti plac,fa teste de personalitate,uite-te pe TPU,iesi afara(afara poti sa joci ping-pong,sa teplimbi cu rolele,sa alergi putin prin parc,sa stai pe o patura cu amicii tai si sa va jucati carti sau badminton sau volei daca ai minge de volei),fa-ti un blog,fa un film,modifica poze,cauta poze ca wallpaper,fa curat in calculator,fa curat in camera,joaca-te cu animalutul tau(daca ai),citeste, mergi la shopping, gateste, picteaza, fa-ti un jurnal, cauta-ti un hobby, colectioneaza lucruri, invata cuvinte noi in engleza, franceza sau ce limba iti place tie, imbogateste-ti vocabularul, viziteaza muzee, mergi la bunici, perfectioneaza-te intr-un anumit domeniu.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te ocupi mai in detaliu de un hobby, sau sa inveti o limba straina care te atrage.

| YONTU a răspuns:

Ieesi la un suc cu prietenii(sau la o cana de apa laughing ), citeste o carte, distreazate cu prietenii sau uita-te la un film! FUNDA?

| allynNa20 a răspuns:

Fa bratari. E distractiv. Sau fa niste inghetata. Mi-am dat si eu cu parerea big grin

| yubaretzul a răspuns:

Te apuci de un joc.Desenezi.Un sport.Prin oras.Cheama prieteni urmareste filme.

| oNNeRuNN a răspuns:

Fa-ti un prieten si apoi ai ce facesmug

| IszyKitty a răspuns (pentru oNNeRuNN):

Cosmin de unde stii tu ca nu are un prieten?smug