| adrian_2389 a întrebat:

Sunt un jucator de counter strike 1.6 si vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva Am download un server cs gata facut de pe net si nu stiu cum sa devin admin Lasati id de mess

Răspuns Câştigător
| deletedprofile a răspuns:

Te pot ajuta eu sunt expert in counter-strike -- in programare
Y! M : ctr. zone
SkypeID: clutch1000

si nu uita de funda...

1 răspuns:
| Gigel241124 a răspuns:

Baga id-ul : catalin950 In lista ta te voi ajuta eu Dar o sa iti si explic poate intelegi si asa, Deci sa incepem! Te duci in folderu unde ai instalat servaru apoi de duci in addons de aici numai stiu exact incearca sa ajungi la folderu Admin! Scz nu mai stiu exact dar baga id-ul catalin950 si o sa ti-l fac! Te astepthappy