| madalinspy a întrebat:

va rog ajutor! inainte sa deshind messenger imi zice asa: the program can t start because mgxml_wrapper.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem. va rog ziceti-mi ce sa fac sa nu mai apare funda!

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Faci cum zice, incerci sa il reinstalezi.
Dar iti recomand sa il dezinstalezi mai intai.

| costin95 a răspuns:

Ai incercat sa il reinstalezi? Daca tot nu merge cauta mgxml_wrapper.dll pe net, descarca-l si pune-l in system32

| Elsiane a răspuns:

La mine de fiecare dată când nu merge dau la 'language' altă limbă (nu contează care) apoi dai anulare sau închizi până să se salveze, după care poți să intri liniștită, dar nu știu sigur dacă funcționează și la tine. Încearcă, nu strică.

| WeaponGirl a răspuns:

Dezinstalează mess-ul și instalează-l din nou happy

| madalinspy explică:

Faza este urmatoarea: nu stiu sal reinstalez

| erasier a răspuns (pentru madalinspy):

Erasier_bug ia id si iti zic eu cum sal instalezi

| erasier a răspuns (pentru erasier):

Stai ca tie nu-ti merge mesu fb ai?