| PandaisHere a întrebat:

vara aceasta as vrea sa imi fac suvite temporare dar nu as vrea un spray de la magazin pentru ca imi poate ataca parul iar o prietena mi-a spus ca pot gasi la farmacie in culorile bleu si violet vopsea temporara dar nu stiu cum se num. ma puteti ajuta?batting eyelashesfunditawinking

Răspuns Câştigător
| ellai a răspuns:

La farmacie exista albastru de metil - care iese verde si violet de gentiana - mov sau albastru. dar nu stiu cat de bi=une sunt acestea pentru par. poti daca vrei sa iti cumperi sampon nuantator, il gasesti in orice market in raionul pentru vopseluri. este mai sigur pentru par dar se duce la 2-3 spalari.

1 răspuns:
| alexandra_3850 a răspuns:

Nu cumva gentiana? vopsea la sticluta?