| anonima01 a întrebat:

Vreau si eu niste urari de 1 martie mai trasnite, vreau una pentru profa de mate cu care fac meditatii si nu stiu ce sa-i scriu.Cum spuneam vreau sa fie ceva mai aparte,ca si doamna e super de treaba, nu un simpu:"O prmavara fericita.". Mentionez ca martisorul pe care i l-am luat este sub forma de pisica, ei ii plac enorm de mult pisicile.
P.S.:Funda celui care imi da cea mai tare urare.

1 răspuns:
| StarGirl a răspuns:

Buna!
Uite o urare care cred eu ca e frumoasa:
Primăvara să îţi aducă un mărţisor de sănatate, un ghiocel de noroc, o adiere caldă de fericire, un nor de iubire şi un soare strălucitor asemeni sufletului tău