| anonim_4396 a întrebat:

De un an de zile fac meditatii la mate. Cum as putea sa-i spun ca nu mai vreau sa fac meditatii la profa? URGENT! Dau funda pentru cel mai bun raspuns. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e asa complicat? tu platesti ea ofera un serviciu, nu mai ai nevoie de serviciul respectiv nu il mai platesti, e treaba ta de ce, ce trebuie sa ii dai atatea explicatii?

3 răspunsuri:
| Dheutsik a răspuns:

Spune-i ca ii multumesti foarte mult si ca in sfarsit ai inteles matematica datorita ei.Si ca din moment ce ai inteles care este treaba cu matematica nu mai ai nevoie de meditatii.Succes!happy

| 1szornyi1 a răspuns:

Pai trebuie sa iei o nota mare intr-un test, si dupa aia ii zici ca ai inteles si daca e o sa o mai contactezi daca apar probleme...