| RoxanaCher a întrebat:

Sall! voi sarbatoriti halloween-ul? daca da, ce faceti si in ce va costumati?

5 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Da, maine merg la Bran si stau pana duminica, pentru Halloween, cu fostii colegi din liceu. Mai o betie, mai o tigara, mai o zbuciumare pe Gorgoroth...si cam atat big grin

| mada. a răspuns:

Da, adica l'am sarbatorit ieri la un mic party la scoala, am fost Morticia si totul a fost super:X

| annda a răspuns:

Merg la o petrecere si o sa port niste urechi si`o codita de iepuras. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu gust astfel de petreceri.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| Denny_5002 a răspuns:

Buna roxy.

Eu maine ma duc la scoala, pentru ca facem party de HALLOWEEN...si, ma costumez in vampirita...anul trecut am fost costumana in vrajitoare, si m`am facut de tot rasul :?