| tauretee a întrebat:

Sall vreau sa-mi cumpar un telefon nou ce firma e mai buna apple sau blackbarry

10 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Blackberry, mai rezistent.

| Shopiaalin a răspuns:

Fara nici o indoiala ca APPLE este cu mult mai buna firma ca si BlackBerry

| Quiescent a răspuns:

Eu în locul tău optez pentru BlackBerry. De ce? Doua motive : calitate și stil.

http://blog.phonemag.ro/......bold-9700/

iPhone-ul a devenit de uzină + că are acel touchscreen foarte sensibil, nu rezistă prea bine la șocuri.

Mergi pe BlackBerry, n-ai să regreți. :)

| pisioi a răspuns:

Black berry e cel mao bone pentru ca nu multi au black berry in timp ce iphone au toti "prostii" la abonament

| Epurean a răspuns:

Apple

| DEX a răspuns:

Apple are doar Iphone (1, 2,3, 4)... in timp ce BlackBerry smugsmug un blackcerry bold 9000 :X:X:X e perfect! iphone - iti poti lua teapa cu el! si trebuie sa fii si atent cu iphon-urile :-s

| Taeron a răspuns:

Apple. Blackberry e mai mult pentru oamenii de afaceri

| animeegirl16 a răspuns:

Apple tongue

| Roosky a răspuns:

Sincer...daca vrei un telefon bun, i-ati Nokiawinking... daca vrei ceva gen BlackBerry i-ati E72, daca vrei cu Touch, i-ati C7

| BOSssss a răspuns:

BlackBerry pentru.ca este mai rezistent si mai bun.