| XxAlexualxX a întrebat:

Sall care firma este mai buna HTC sau LG?(vreau sa-mi iau un telefon dintre ele si nu stiu care firma este mai buna)

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

HTC-ul este mai bun ca tehnologie si la partea cu touch

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ohoo vad ca toti sant cu HTC, eu iti zic ca mobilu lu taicameu HTC asa cum se lauda toti i s-a stricat la un moment dat fara sa-i cada in apa sau jos. Nu se mai aprindea ecranul cand vroia sa il foloseasca, LG e mai bun.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, HTC!

Dar depinde şi de modele...

Dacă precizezi ce modele vrei, îţi fac o comparaţie între cele 2.

Toate cele bune.

| pwp a răspuns:

Htc

| Senyorul a răspuns:

HTC

| XxAlexualxX explică:

Nu imi apar raspunsurile

| Cameleonnn a răspuns:

HTC rupe LG. Lg nu se pricepe la telefoane ci la televizoare, cuptoare cu microunde etc.

| Ilogic221 a răspuns:

HTC

| AndrraElena a răspuns:

HTC. Dar depinde si de telefon. Succes la achizitionarea unui nou telefon!

| StefiiLove a răspuns:

HTC

| anastasia485 a răspuns:

Din punctul majoritatea de vedere este Htc, insa eu ador LG-ul!

| YoAlexutzu a răspuns:

Iti recomand HTC dar vezi ce android are, cat de sensibie e ecranul si ce mai are telefonul te uiti si tu... daca vrei da-mi un PM cu tot ce ai aflat despre telefon.