| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Vreau sa imi cumpar un telefon nou. Vreau sa aiba internet fara sa platesc suplimentar. Sunt pe Orange. Ce telefon sa imi cumpar? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Malina4 a răspuns:

Iti recomand ALCATEL ONE TOUCH 991 e ff bun!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu ai cum sa ai internet fara sa platesci un minim de 4-5 euro.

| Danzell a răspuns:

Cati bani vrei sa cheltuiesti?

| davidtm a răspuns:

Iphone 5, sau asteapta pana va iesi iphone 6, sau galaxy s4, sau HTC one.
ce ma enerveaza astia care nu spun cati bani dispun de un telefonlaughing

| Myvoiceroman a răspuns:

Orice telefon care are Wi-Fi. Si inscrie-te in Orange Young, ai internet gratis de la 9 la 17, plus 300 MB de net suplimentari, asta pentru cand nu esti intr-o zona cu Wi-Fi fara parola.