| Anonim271 a întrebat:

Sall!
Vreau sa-mi fac si eu site pe care sa pun pozze numai cu caini (si sa vand caini) dar nu stiu ce nume sa dau site-ului! sad sad sad
Astept parerile voastre! happy happy happy

11 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

E tare cel cu "ia-ma acasa"hee hee
lumea cateilor, dog market, all about dogs (daca vrei sa mai pui si info despre ei). sau daca vrei numai o anumita rasa, foloseste-te de numele ei.
recomandare si pentru site: ucoz.ro... eu aici mi-am facut blog si-s destul de multumita de ce oferta.
spor

| Mentalist09 a răspuns:

Dogs'Page (RO)

| MasterStefan a răspuns:

Pet Shop, Dog Shop, etc laughing

| yuliutsa a răspuns:

Ia-ma acasa! ce zici?smugfundita?

| Antoniia a răspuns:

The best dog! Catei de vanzare.ro!

| Anonim271 explică:

Ok! o sa vad eu ce nume dau site-ului, oricum multumesc pentru raspunsuri!

| Anonim271 explică:

Pana acum mi-a atras atentia cateva, dar mai astept! Oricum multumesc pentru cele lasate!

| Anonim271 explică:

Haideti mai, fiti mai inventivi, mai dati-mi niste nume pentru site!
DAU FUNDA! nail biting nail biting sigh sigh

| DarkGirl92 a răspuns:

Vandcaini.ro
cainidevanzare.ro
dogsshop.ro
cutucutu.ro
etc.

| expertu07 a răspuns:

ForDogs
big grin

| Miiira a răspuns:

Caini mei preferati