| Andre3aCrystina a întrebat:

Sall! Vreau sa`mi schimb id-ul si nu am nici o idee.Ma numesc Andreea, dar poate sa fie si ceva cu Deea.Va rog sa ma ajutati voi cu idei.Mersi! Dau fundita pentru cel care imi place!

7 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Eu zic sa iti pui numele. Si eu imi faceam tot felul de id-uri pana in liceu si aici mi-am dat seama ca cea mai buna alegere e numele tau. Decizia e a ta. Multi te pot considera superficiala din cauza id-ului, am mai vazut cu pisi si pisicuta si asa mai departe. Colegii le criticau.

| venusdoom a răspuns:

Incearca sa combini numele tau cu un lucru care iti place.

| IAmSoDifferent a răspuns:

Andreea_deea; andreea.deea; deea.4u; deea_deewtza.9 anul' in care est nascuta... funda?

| youangeldevil a răspuns:

D3ea_4u_love sau de3eutzza.4love

| Benyb a răspuns:

Buna,uite aici poti sa iti faci alt ID de mess -- https://na.edit.yahoo.com/......gistration Sper ca ti-am fost de folos.Bafta!

| Oana_4980 a răspuns:

Ca să-ţi faci o adresă de mess nouă scrie pe internet yahoo mail şi acolo intră pe prima pagină. Acolo în dreapta jos dă pe ''create new account''. Acolo scrii ce-ţi cere, şi gata. Apoi când termini va scrie ''Congratulations, Cristina'' (numele tău). Iar dacă vrei să îţi ştergi adresa veche intră pe http://www.youtube.com/watch?v=m-J1uSMzoPo (ca să vezi cum se face). Sper că te-am ajutat. Pa! :-h >:d

| Oana_4980 a răspuns:

A! Tu ziceai ca nu ai idei de cum sa sune adresa de mess. Scuze, am inteles gresit.