| anonim_4396 a întrebat:

Sall la toti! Vreau sa schimb numele id-ului de mess, se poate? Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Claudia_1526 a răspuns:

Nu se poate sa schimbi numele ID insa poti sa schimbi numele de contact adica numele care apare in lista din Contacts Detailes si la Name iti pui ce vrei

6 răspunsuri:
| SummerSmile97 a răspuns:

Da se poate...
Daca te ai in lista ta pe tine dai click stanga pe tine si dai la "Contact Details" (a 3 de jos deasupra la "View Profile")
Si iti schimbi numele la "name" unde scrie First si Last big grinbig grin

Sper ca te-am ajutat!
Have a nice day!

Raaalucaaa :-)

| ЯάdµСЦ a răspuns:

Dai pe messenger şi dupa pe My contact detalis şi dupa iţi scrii numele pe : Middle sau Last sau Nickname sau Jobtitle. Fundiţă?

| xandra_2748 a răspuns:

Buna. pentru a schimba numele de id nu trebuie decat sa dai un clik dreapta pe persoana din lista ta, dai la contact detail... ti se deschide o pag si scrii numele dorit la "name" (se poate aplik si pentru id-ul tau)

| altul05 a răspuns:

Sall.Intra acolo sus in stanga unde scrie messenger apoi da click pe contact details si acolo iti scrii numele pe care vrei sa-l ai big grin.

| KydutzaKyda a răspuns:

Se poatewinking

Dai pe poza de la avatar acolo iti apar mai multe obtiuni; sub Display Image scrie Contact Details dai acolo; iti modifici numele dupa care dai Save & Close mai ramane sa trimit datelor si celor din lista ta. Sper ca ti-am fost de ajutor.Primesc fundita?

| AnDyKz a răspuns:

Sall, pai nimic mai sinplu. Intri pe mess apesi undeva sus Messenger si apoi My Contact Details si poti pune ce nume vrei... Sper ca ti-am fost de ajutor!winking