| xBubble a întrebat:

Sall`. Vreau si eu sa va intreb ceva.happy km pot sa`mi creez un site gratuit si simplu? plss stie kreva?batting eyelashes

fundita >:*.

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Site gratuit nu exista. Incearca sa-ti faci un blog, seamana mult cu un site. Eu iti recomand sa il faci pe www.blogger.com :).
Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce site si nu un blog http://www.panalu.net/2010/10/cum-sa-mi-fac-un-blog-gratuit.html totul gratuit, simplu in trei miscari. apropo un site e ceva profesionist, comercial si greu de facut