| Horia_4258 a întrebat:

Sall. Yo am luat PCsx2 0.9.7 si jocul God Of War 2. Iam reglat butoanele si am facut tot si scrie cand vreau sa pornesc jocul ( cand pornesc jocul dau pe Boot CDVD si nu stiu daca e bine)``Your computer may have insufficient resources, or incompatible hardware/drivers.``. Yo nu stiu ce sa fac dar vreau sfaturi ca sa pot sa il pot juca si nu cred ca am facut bine la Configuration si nu stiu cum sa fac asa ca ma poate ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai jocul pe ce vrei sa-l joci pe calculator sau pe consola PS2? Cd-ul unde l-ai bagat? In PC sau in PS2?

| leonardo a răspuns:

Wassup Yo, my nigga. What's going down in da hood? Still sellin'? Dont't hate da playa', hate da game...

So, my brotha' from another mother, asa cum bine evidentiaza si nelul aka mota-nelul (restecpa! g-unit!) in eseul de mai sus, jocu e decat pentru PS din cate stie creieru din capu meu deci pe PC mai greu...

Big UP!

| Ackles a răspuns:

Salut. mane te rog spune si mie de unde reglez butoanele. sau trebuie sa am joystick si la pc? daca ai cum da-mi un mesaj sau lasa tot aici daca si cum. macar un indiciu. mersi mult de tot