| deeapa a întrebat:

Salll.pentru barn buddy hi5 o prietena are multe animale pe credite si am intrebat-o cum a obtinut creditele si a zis ca a dat undeva la castiga piese hi5 si le-a schimbat in credite.Cum a facut? Funda:X

4 răspunsuri:
| AlinnutSsa a răspuns:

Bunahappy

Si eu joc barn buddy sunt la nivelul 182 love struck

Cred ca aceea fata a avut monede hi5 si lea schimbat in credite barn buddywinking

:* Succes

| eu_8219 a răspuns:

Creditele le poti castiga daca faci trofeul de aur la plante, animale etc. Primesti 200 credit.Dar primesti trofeu numai daca cultivezi! Fundita?

| Bianca_2198 a răspuns:

Buna si eu joc BB si sunt la nivelul 219love struck si aceea fata a avut monede hi5 si a mai putut sa ia creditele cu torfe la plante animale.

| Gheorghe_Cristina_Maria_1979 a răspuns:

Eu chiar as vrea sa joc barn buddy hached