| Bitzy a întrebat:

Intrebare referitoare la Barn Buddy hi5.Am facut cupa la morcov dar nu am primit credite.Cum e posibil? Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Lollypop a răspuns:

Nu primesti credite astfel. Obtii puncte de experientahappy. Pe parcurs ce vei juca barn buddy, daca o sa iti cumperi animale, vei observa ca unele iti dau credite. Dar asta dupa ce o sa mai inaintezi la nivele mai mari.Bafta!happy

| 541730 a răspuns:

Nu stiu daca ai ce face si eu am facut la ridichi albe si nu am primit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La morcovi nu se da credite

| marian59 a răspuns:

Mai iesi la un fotbal