| AlexutsSsa96 a întrebat:

Cum se castiga creditele la barn buddy?
Ajutati`ma va rog!kiss
Funda!love struck

Răspuns Câştigător
| alexutz4love a răspuns:

Salut! creditele de la barn buddy se castiga facand cupele la flori, legume/fructe si animale.de preferat prima data sa faci la flori(se face cupa mult mai usor).in ce consta a face cupa? consta in a planta foarte multe plante de acelasi fel.asa faci cupa la o planta.ca sa vezi la ce plante se fac cupele(ca sa stii ce plante sa plantezi) te uiti la cupa aia galbena de sus si dai la ce vrei tu(ti-am zis, de preferat flori)...cand faci cupele la mai multe flori si animale o sa ai destule credite pentru a cumpara si animale care nu se cumpara cu coinswinking sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Hey passi sunt:
1 plantezi legumebig grin
2 cand sunt de scos le iei
3 dai la casuta aia de sus esti acolo
si dai vindele
succes:* mumoaso

| razvanuty a răspuns:

Pai la barn budy pentru monede barn budy trebuie sa faci medalii la plante sau la animale...Ca sa faci monede pentru tine vinzi tot ce ai la butoiul ala rosu din dreapta sus;:X ala e depozitul...vinzi tot ce ai in el si primesti bani. funda?