| deny_1602 a întrebat:

Salllut happyimi puteti spune si mie ce sa fac sa nu ma plictisesc? va rog spuneti-mi ce sa fac sa treaca timpul mai repede si cateva jocuri si cand sunt cu prietenii. dau si fundita :*

4 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Citeste, fa sport...

| BloodyWolf a răspuns:

Hmm stiu si eu,incearca CS eu nu ma plictisec de el sau jocuri online:Rakion,Rumble Fighter,WolfTeam, Vindictus(cel mai tare JOC), Left 4 Dead(daca ai 18)eu am 11 si tot in joc

| Naaughty a răspuns:

happy Mai simplu decat simplu in sine'
1 singur lucru cuprinde tot ce ai zis : sa faci un sport[Niste exemple: fotbalul, sau tenis de camp, arte martiale(gen: karate, capoeira) etc etc etc]
P.S. : Poti face si 10 sporturi, cu cat is mai multe cu atat mai putin te plictisesti.
P.S.2 : "cand sunt cu prietenii" - de altfel ii poti convinge si pe ei sa mearga cu tine; va garantez ca distractia nu va lipsi.
Sper ca ti-am fost de folos.

| Voinicuuu a răspuns:

Pititea,bataie cu apa (ca e vara), alergatea, leapsa, ratele si vanatorii, lapte gros...