| Marcel_Ivan_Marcel_1996 a întrebat:

Sallutare va rog ajutati-ma in legatura cu un hobby al meu sunt foarte pasionat de ki chakra energiile interioare am gasit un manual ki de care sunt foarte pasionat daca mai are cineva ceva legat de asa ceva,, ceva care sa ma invete cum sa folosesc asta intr-o bataie ceva sa am ajute sa manipulez mai bine sa fac chiar un rasengan astept raspuns [faracaterinca nu te intereseaza nu raspunzi]

5 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Ai hobby sa ataci adversarul energetic?
Foarte smart.
Ce te face sa crezi ca un om intreg la cap o sa te si invete cum sa ataci?
Mai bine lasa-te de prostii si daca tot ai intrat in joc, joaca cinstit, fara manipulare, atacuri, etc.

| ToKen a răspuns:

Pai, fara caterinca ieftina nu pot.
Rasengan? Omule fi serios, e doar un anime.
Intre noi asa, vreau sa invat tehnica invocarii. rolling on the floor

| Marcel_Ivan_Marcel_1996 explică (pentru ToKen):

Frate serios se vede ca sunteti romaniilaughing nati inteles eu vb aici de de tehnici budiste si am zis rasengan doar asa ca un nume dat de mine ok inca ast raspunsuri mersi pentru parere

| ToKen a răspuns (pentru Marcel_Ivan_Marcel_1996):

Oa!
"Se vede ca sunteti romani".
Gata, nu mai vorbesc cu tine. rolling on the floor

| BlueWolf a răspuns:

Iei o funie rezistenta, un sapun (optional) si cauti un copac...nu te va ajuta sa castigi ''bataia'' dar vei face un mare serviciu societatii.