| JuliaSweet a întrebat:

Sallz! Cine imi spune si mie cum pot scapa de plictiseala?big grin(stiu ca este o intrebare cam aiurea)

Răspuns Câştigător
| RoxanaRzz a răspuns:

Pentru a scapa de plictiseala ai face bine sa mergi la o petrecere, la cumparaturi sau sa mergi la cinema.laughinghappy

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Amuzate cum iti dau fraierii raspuns la intrebari tampite doar doar or primi nenorocita aia de funda!

| vivalavida a răspuns:

Incearca sa faci diferite activitati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.heya.ws
E un forum... cu de toate.

| kukubau a răspuns:

...laughing)) mda deci, o problema serioasa! Asculta muzica, vezi un film, comedie, love sau animatie. Ia si instaleaza un joc sau cheama-ti cunoscutii la o plimbare... ce intrebare tongue