| anonim_4396 a întrebat:

Sallz am si o intrebare daca ma suna cineva cu nr privat pot afla cine suna exista vreo modalitate daca da spune-ti mi-o funda:X

5 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Nu, nu exista nici o modalitate de care ai putea sa te folosesti.
Numai organele de stat ar putea sa dea o ordonanta la compania de telefonie si s-ar putea sa depisteze pe cel care a sunat.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Nu exista, in cazul in care banuiesti pe cineva ai putea sa afli daca ai intuit bine.

| virusz a răspuns:

Numai daca consideri ca este ceva grav sau esti in pericol etc poti primii aceasta informatie. Daca te suna vreunu' si face misto de tine nu ai cumlaughing

| DarkDream a răspuns:

Da daca ai abonament poti trebuie sa mergi la firma la care tiai facut abonamentul

funda big grin

| Florin_2297 a răspuns:

Din cate stiu eu poti cere numarul ce te-a contactat la centrala. adica sa vorbesti cu dealerii serviciului telefonic. pa pa