| LoVeLiFeEe a întrebat:

Salu TPU! cine are telefon samsung gt-s5560i? voua va apare bara cu instrumente (widget) jos pe orizontala sau pe stanga, vericala? mie imi apare jos pe orizontala si nu stiu cum sa o mut. daca ati observat ca in toate tutorialele video despre acest telefon bara este pe stanga, mie de ce imi apare altfel? cum sa o mut? multumesc anticipat

1 răspuns:
| cryna a răspuns:

Tragi cu degetelul cu atentie, fiecare widget in bara.merge cam greu, exista tendinta sa ti se schimbe walpeparul dar este sg solutiehappy