| LoVeLiFeEe a întrebat:

eu am un telefon samsung gt-s5560i si nu stiu :
1) cum sa mut bara cu intrumentele widget pe verticala stanga (eu o am jos pe orizontala)?
2) cum pot adauga un ceas analog pe ecran?
sper ca ma puteti ajuta. multumesc anticipat.

1 răspuns:
| AlexaDramaQueen a răspuns:

1 )Partea cu Widget-ul pe verticala, nu o stiu nici eu, daca aflu iti spun; 2 ) Dai la Widgeturi, care vrei tu, ca exista widget pagina 1, 2, ... apesi pe care vrei tu, si o sa iti apara pe la mijlocul listei : Ceas Analogic si il bifezi. Sau nu stii cum sa dai la widgeturi? Daca nu stii asta : sus in stanga mobilului iti apare o iconita mica, ca de setari, si acolo gasesti aia... widget pag 1 2 3. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa!