| drakazor33 a întrebat:

Acum 2-3 luni cand veneam spre casa eu (16 ani ) cu prietena mea (15)ani dupa ce am intrat in autobuz toate scaunele erau ocupate, mai putin unul din spate de tot si i-am spus sa stea ea, a zis ca nu vrea sa stea cica sa stau eu jos si ea in bratele mele, am zis oklaughing ce era sa fac.
Stiti. eu ma excit cam repede si cand se pune o fata cu fundul pe "mr. penis" se "scoala" laughing ce misto suna si am stat asa cam vreo 15 minute si spre surprinderea mea ea nu scosese nici un cuvant despre faptul ca penisul meu mai ca era sa iasa cu capul afara prin pantaloni. Da! sigur ca a simtit ca ceva nu`i in regula acolo jos, si cand ne-am dat jos ea m-a luat de mana si mi-a spus razand sa ma duc la ea diseara.Am zis ok.
La ora 7 am ajuns la ea la bloc si ea tocmai se pregatea sa se duca cu maicasa cu masina in carrefour si mi-a spus sa merg si eu, am zis bine, (oricum aveam chef de o plimbare cu masina) si cand am iesit pe usa de la bloc 2 fete si 1 baiat (colegii de clasa) au spusca vor si ei sa vina, au mers si ei, era cam inghesuiala si nu prea aveam loc asa ca prietena mea mi-a propus sa o tin in brate (din nou ) razand am zis bine(Iar s-a trezit mr penis). Si am mers asa pana la carrefour razand ca la intoarcere iar o sa o tin in brate.
A fost una dintre acele zile bune!
Sunt cu ea cam de vreo 1 luna si inca nu am inceput sa ne atingem in locurile alea...
Voi ce credeti? ii facea placere sa stea la mine in brate? sau se excita cand penisul meu (stiti voi ce facea)
Fundalaughing (Inca mai rad cand ma gandesc la ziua aceea)

Răspuns Câştigător
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

● Eu cred ca a simtit foarte bine dl.magic.

● Si cred ca si ea sa excitat cand la simtit.

● Daca nu escalezi situatiile de gen o sa te lase balta pentru altul mai indraznet.

● Asa ca nu iti fie rusine.

● Paste fericit.

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Da-i inainte, dar nu uita de protectie.
Fata stie ce vrea, nu trebuie sa iti fie frica, dar poate astepti sa faca 16 ani totusi.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

● Calm nu il baga in seama.

● Probabil e invidios.

| SexyFrumushika a răspuns:

Amuzantapovestea ta..sincer cred ca ea e genul de fata inocenta simte, dar e cam timida si in bratele tale se simte protejata si iubita! cat despre treaba cealalta cu excitarea e clara treaba! insa nu o intreba brusc ci fi atent

| Akeron a răspuns:

Intreab-o pe ea, ce ne intrebi pe noi ma perversule?

| mirelalola a răspuns:

Clar ca ii place daca doreste sa o tii in brate, chiar nu intelegi semnul, actioneaza... succes

| Ketta a răspuns:

Eu cred ca prietena ta ori vrea sa faca sex cu tine dar tu inca nu i-ai propus, sau ea vrea sa faca sex dar are ceva temeri nu e pregatita dar totusi ii place sa simta, eu sunt cu o fata, azi am fac 3 saptamani de cand sunt cu ea si deja ne-am atins in acele lokuri, ea mai putin ca e cam timidahappy incearca sa ii propui sa faceti sex si incearca sa fii dulce cu ea nu sa o iei ca "taranu". Bft

| Pysyk3 a răspuns:

Buna!
Eu una cred ca fetelor le place sa primeasca cat mai multa atentie:sa fie tinute in brate, pupate, giugiulite, sunate des, SMS-uri etc. Deci, da, ii facea placere sa stea la tine in brate si cu siguranta se excita putin numai daca era in bratele tale, dar cum spui tu ca era si "sculata"... e clara treaba big grin Funda?:3