| Takeen a întrebat:

Salut admini de pe counter-strike imi cer sa le fac poza sa dovedesc ca nu am cod dar nu stiu unde sa fac poza? mai exact la ce? spuneti-mi pasii si sa imi ziceti niste servere de cs unde se joaca doar cu awp funda!

3 răspunsuri:
| StEaUaVLAD a răspuns:

Salut pai pozele nu le faci tu sunt facute de admini iar tu le gasesti in folderul din pc-ul tau numit cstrike. In legatura cu serverele de awp scrie pe google ai sa gasesti cat de multe vrei.
Bafta la fraguri!

| ImLost a răspuns:

Pozele le gasesti in folderul Cstrike.

| SeErgiuTzZz a răspuns:

Acei admini care iti cer sa le faci poze sunt admini neexperimentati. Fiecare admin are obligatia sa stea SPECTATOR, in cazul tau pe tine, sa faca un scurt demo, iar daca nu e lamurit sa iti faca el poze. Comanda pentru poze difera, de ex. pe serverul pe care sunt eu admin trebuie doar sa scrii amx_ss "numele jucatorului" "id-ul meu", se fac automat 5 poze, din care 1 trebuie sa fie verde. Pozele le gasesti in folderul numit : cstrike, pe care il gasesti in Program Files de obicei, depinde unde l-ai instalat. Daca vezi ca adminii iti cer sa iti faci tu poze, apasa F5, tot in cstrike o sa gasesti poza din momentul respectiv, astfel ai o dovada asupra lor in caz ca doresti sa faci o reclamatie, pentru ca astfel de admini asta merita. Daca doresti un server de cs profesionist poti incerca Cs.B-Zone.Ro [Classic Server]. Se joaca si awp, dar si alte mape.