| Mmooaarro a întrebat:

Am 17 ani. sunt la liceu si m-am obisnuit sa ma trezesc la ora 6-7 dimineata pentru ca la ora aia ma trezesc de obicei..si daca ma trezesc nu mai pot sa dorm..asa ca ori mai stau in pat ori intru la pc.
Acum este ora 6:19 cand scriu asta.Imi tremura putin mainile.
De 20 de minute m-am trezit adica pe la 6 si eram stiti voi dupa somn si eu nu am draperii la geamuri. am 2 geamuri in camera si acum cerul este senin dimineata adica se vad stelele "Sambata decembrie 08 2012"
Si uitandu-ma asa pe geam vad cum un obiect stralucitor fix cat un punct (aproape ca un avion) vazut destul de clar mergea asa si eu prima data am crezut ca-i avion dar ma uitam si mergea ce mergea si mi s-a oprit fix in mijlocul geamului adica puteam sa il vad perfect. Acum M-am uitat la el Si se misca 1 data la 10- 30 -1 minut Ori in stanga ori in dreapta ori in sus ori face un cerc si se intoarce de unde a plecat Ma uit pe geam si vad perfect cum punctul ala care mi s-a oprit in geam.Care credeam ca e un avion se Misca aiurea dar nu intruna! Mama cu tata se trezesc de dimineata si le-am spus Dar tata a zis ca e avion si mama fiind mai intelegatoare a venit la mine in camera sa vada. si s-a uitat 10 secunde pentru ca nu a vrut sa stea ca atunci nu se misca! si fix dupa ce a iesit pe usa a facut un cerc apoi s-a intors de unde a plecat. a facut un O ciudat. ma cheama Octavian.Nu cred ca are legatura si nu am pretentia sa ma credeti dar voiam doar sa va spun ce am vazut.Nu sunt nebun si nu sufar de vreo boala sunt genu de om care zice pana nu vad nu cred....acum tremur.si am o stare de frica.Va jur ca asa s-a intamplat! Chestia aia o vad chiar in clipa asta e acolo. Nu se misca intruna! Cred ca nu vrea sa atraga atentia.Acum se vede punctul mai mic ca inainte pare ca s-a deplasat ceva.Dar ma uit si inca se misca! In linii cat te uiti pe cer cam vreo 5 cm.
Repet: Nu am pretentia sa ma credeti ba chiar astept insulte sau pareri.Acum se vede foarte putin, prima data se vedea mai de-aproape parca.IMI PARE RAU sincer ca nu am telefon bun cu care as putea sa surprind momentele astea.Am un Nokia cu camera de 3.2 si nu se vede bine nici pe zi.dar amite o "stea"
6:32 Chestia aia inca se vede.O sa fiu cu ochii pe ea sa va spun cum pleaca sau daca dispare pe parcurs ce soarele rasare

1 răspuns:
| Vipercred a răspuns:

Daca incontinuare le vezi,,, imprumuta o camera de filmat buna de la un prieten/vecin si filmeaza,, ai putea aparea la TV pentru asta happy