| ILoveMyBed a întrebat:

deci am vqazut mai inainte o stea care se misca foarte repede, poate era un avion, dar ii vedeam foarma de stea, era prea aproape, si deasupra ei erau 2 dare de lumina colorate, de ce se misca, funda.

4 răspunsuri:
| Andrei943 a răspuns:

1. probabil este o cometa
2. probabil este un satelit
3. probabil este un avion
4. probabil sunt extraterestrii ( ai vazut un ozn ), in univers sunt miliarde de planete este imposibil sa fim singura forma de viata din acest univers nemarginit, sunt multe dovezi in in privinta acestui lucru, o cometa sau un satelit nu au dare luminoase, iar avionul are luminite care palpaie, nu care lasa o dara si in plus, avionul nu lumineaza, doar luminitele.

| Andrei943 a răspuns:

Imi cer scuze pentru greselile gramaticale din postul meu anterior, au stricat intelesul mesajului, am modificat postul.

| bbr91 a răspuns:

@mariusPK
Da, era un avion si au lumina rosie in partea stanga si verde in partea dreapta, niciun albastru.
@andrei92
Probabil esti handicapat mintal. "in sistemul solar sunt miliarde de planete". Sunt fix 8, da.
"este imposibil sa fim singura forma de viata de pe aceasta planeta. ". Serios? Cum ti-ai dat seama?

| mariusPK a răspuns:

Era un avion si avea lumina rosu albastru si eu le mai vad din cand in candtongue