| Gangzbang a întrebat:

am auzit asa din greseala de o anumita Ouija care este o placa pentru spritism sau asa ceva.Imi puteti da niste detalii ceva? Functioneaza? Sa incerc? Niste sfaturi ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iKronstadt a răspuns:

Detalii: nu functioneaza, nu incerca, alte sfaturi n-am.
Ocupa-te cu aflarea unor raspusuri care privesc strict viata reala. Altfel, o iei dracu' razna de mic, apoi dai vina pe societate in momentul sinuciderii!winking

| AirănMeidăn a răspuns (pentru iKronstadt):

"Nu functioneaza, nu incerca"
Daca nu functioneaza, de ce sa nu incerce? Te contrazici pe tine insusi fara macar sa stii.

| Gangzbang explică (pentru AirănMeidăn):

Da, bine zis! (y)

9 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Daca se misca chestia aia singura, poate credeam, da asa...NU laughing

| Alexandro9050 a răspuns:

Mai bine nu o folosi, daca o folosesti, diavolul se simte binevenit in casa, ca si cand l-ai invita. asa ca daca nu vrei sa ai casa bantuita, nu o folosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tabla Ouija este cea mai simpla si usoara metoda de a intra in contact cu spiritele. Totodata este si cea mai periculoasa metoda. Deoarece in momentul in care chemi pe cineva sa iti raspunda la niste intrebari sau sa-ti dea niste semne vin cu totul alte spirite/demoni care n-au nici cea mai mica legatura cu cei chemati. Chiar si atunci cand presupusa "bunica" iti raspunde corect la unele intrebari nu trebuie sa crezi ca este ea. Pur si simplu spiritele au acces la mai multe informatii decat noi si ne pot pacali dandu-se drept persoana chemata. De retinut: cand faci spiritism si mai ales aceasta forma de spiritism indiferent pe cine chemi, vine cine e prin zona si niciodata nu vine cineva bun.

| Gogu06 a răspuns:

Vrei sa iei legatura cu lumea de dincolo>?

| Gangzbang explică (pentru Gogu06):

Sa stii ca ar fi interesant sa comunic cu Stefan Cel Mare (glumesc) Dar este un subiect interesant din care merita sa vorbesti! As dori niste detalii ceva... daca e rau, sa incerc oare...nu stiuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| danyk7 a răspuns:

Da este o tabla foarte adevarata si precisa...te sfatuiesti sa no folosesti
pentru ca ia-i legatura cu demonii ...este o tabla foarte periculoasa insa are rezultate...scrie pe youtube "ouija board" si afla cum se foloseste

uite una virtuala http://www.brainjar.com/dhtml/ouija/