| Athykzx a întrebat:

Desenez anime destul de bine dar vreau sa mai invat cate ceva.Imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Primul si cel mai important sa te specializezi pa anume tip de desen, afla la care esti cel mai bun, dupa aceea fa te experta pe acel tip de desen. Succes

2 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Mai bine atasai si un desen in coada intrebarii, ca sa stim si noi ce sfaturi sa iti dam, cum sa iti imbunatatesti desenatul...Pai de invatat,uita-te la tutoriale pe youtube de desen anime,cum sa faci inking,cum sa colorezi,ce materiale iti trebuiesc ca sa iti iasa ca acolo,si apoi te poti apuca si de desenat de ce nu pe calculator thinking pe diferite programe care merg downloadate, sau chiar Photoshop, daca esti dispus/a sa il cumperi of course.

| SnakeEys a răspuns:

Am un prieten care deseneaza anime si e destul de bun uite daca vrei adesa lui doar spune-mi